Yaşam

KYLIE JENNER VE TIMOTHEE CHALAMET BİRLİKTE Mİ?

Bugünlerde ünlüler dünyasında pek çok çift dedikodusu duyuyoruz, ancak April’ın en ateşli söylentisi Kylie Jenner ve Timothee Chalamet olabilir! 2018’de verdiği bir röportajda ‘ilişki’ kelimesinin kendisini korkuttuğunu itiraf eden Chalamet, “Randevu çok korkutucu bir kelime çünkü o zaman işler ciddileşebilir” demişti. Ancak hayatın anlamının derin aşk olduğunu söyleyen Chalamet, “Sadece belli bir süre için yaşıyoruz. Yaşa ve insanların yaşamasına izin ver. Derin sevgiler ve ucu açık sevgiler olsun” dedi. Peki, Chalamet hayatının anlamını Kylie Jenner’da bulmuş olabilir mi?

İkiliden henüz bir doğrulama ya da yalanlama haberi gelmese de 6 Nisan’da magazin Instagram sayfası DeuxMoi, isimsiz bir mesaj paylaştı. Birçok kaynağın Timothee Chalamet ve Kylie Jenner’ın birlikte olduğuna dikkat çektiği DeuxMoi, Kendall Jenner ve Bad Bunny’nin ilişkisini doğrulayan ilk hesap oldu.

İlk olarak Ocak 2023’te başlayan Chalamet ve Jenner ilişkisine dair söylentiler Paris Moda Haftası’na kadar uzanıyor. Daha sonra TMZ tarafından yayınlanan haberde Jenner’ın Chalamet’in evinden ayrıldığına dair görüntüler paylaşıldı. Daha önce Johnny Depp’in kızı Lily-Rose Depp ile birlikte olan Chalamet’in bu ilişkisi 2021’de sona erdi. Aynı şekilde Jenner, Ocak 2023’te Travis Scott’tan ikinci kez ayrıldı.

Haberin doğruluğunu Chalamet’ten öğrenmemiz pek mümkün olmasa da bu bağlantı yılın en şaşırtıcı birlikteliği olacak gibi görünüyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu