Haber

Erzurumspor yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor

1. Lig Takımlarından Erzurum, yeni dönem çalışmalarının ilk etabını Erzurum Yüksek İrtifa Merkezi’nde tamamladı. spor2 günlük aradan sonra ikinci etap bugün kamp çalışmaları için toplanıyor.

Erzurumspor FK Teknik Müdürü Hakan Kutlu, son dönemde forma giyen bazı futbolcuların yanı sıra altyapı oyuncularının ağırlıkta olduğu kamp çalışmalarının oldukça verimli geçtiğini belirterek, “Erzurumspor’dan bazı oyuncularımızın performansından çok memnunum. Takımda genç ve yetenekli, oynama kapasitesine sahip oyuncularımız var.Transfer yasağımızın kalkması için Onursal Liderimiz Mehmet Sekmen Bey ve Ahmet Dal Bey önümüzdeki 5 ayda inanılmaz bir çaba sarf edecekler. . ” söz konusu.

“Günlük analizlerle olmaz”

Alt yapı oyuncularıyla oynanan hazırlık maçına bile yüzlerce taraftarın geldiğini belirten mavi-beyazlılarımın Teknik Direktörü Hakan Kutlu, “Taraftarımızın gelip takıma takviye yapması da bunlardan biri. Bunun en büyük göstergeleri büyük ve köklü bir camia olan Erzurumspor’un artık günlük analizler yerine planlı ve programlı bir şekilde yoluna devam etmesi gerekiyor.Erzurumspor gücünün farkına varmalı, çok daha büyük bir potansiyelle harekete geçmeli. 2 günlük tatilin ardından yeniden başlıyoruz.Bir sonraki kamp döneminde taktik antrenmanlara ve hazırlık maçlarına daha çok ağırlık vereceğiz.Bu vesileyle grubumla birlikte Erzurumlulara hizmet etmekten büyük keyif aldığımızı sizlerle paylaşmak istiyorum.” dedi. – ERZURUM

haber-silivri.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu